Столичний медуніверситет став лідером за набором студентів серед закладів вищої медосвіти України

Автор: Любава Лисичкіна
21:25 21.08.2023

 Сьогодні, 18 серпня, на черговому засіданні Приймальної комісії озвучили поточні результати вступної кампанії, згідно з якими до першокурсників-бюджетників доєдналися ще 795 студентів за контрактною формою навчання.

Столичний медуніверситет став лідером за набором студентів серед закладів вищої медосвіти України Фото: ілюстративне

Про це розповіли у соцмережі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

 У Національному медичному університеті імені О.О. Богомольця завершився черговий важливий етап вступної кампанії-2023. Відбулося зарахування вступників – випускників шкіл, коледжів, ліцеїв на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб (контракт).

 У навчальном закладі говорять, що  вступна кампанія, що вже другий рік поспіль відбувається під час війни, стала справді складним випробуванням, як для вступників, так і закладу вищої освіти. Та, незважаючи на виклики сьогодення, університет продемонстрував високі показники набору здобувачів вищої освіти.

Наразі державне замовлення виконано на 90,5% від кількості рекомендованих до зарахування на бюджетні місця. Найпопулярнішими серед абітурієнтів-контрактників стали спеціальності:

  • 221 «Стоматологія» – зараховано 323 особи,
  • 226 «Фармація, промислова фармація» – 200,
  • 222 «Медицина» – 167 осіб.

Значну зацікавленість виявили вступники до спеціальності 225 «Медична психологія», 228 «Педіатрія» та спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування», за якою Університет проводить набір студентів уперше цього року. Водночас 1257 заяв вступників отримали відмову для участі в конкурсі через недостатній комплексний бал.

Відомо, в Ірпінській громаді відкрили перший великий «Центр сім’ї»: тут і школа батьківства, і психологічна підтримка.

Великий Київ у Google News

підписатися