Столичний лікар-фтизіатр більше місяця надавав допомогу мешканцям південних областей

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 14.08.2023

Війна в Україні триває і зважаючи на бойові дії десятки тисяч людей залишаються без належного доступу до якісної медичної допомоги.

Столичний лікар-фтизіатр більше місяця надавав допомогу мешканцям південних областей
 
Асистент кафедри фтизіатрії та пульмонології Олександр Стополянський повернувся з відрядження, де більше місяця надавав медичну допомогу пацієнтам і постраждалим внаслідок збройної агресії росії, зокрема, у селищі Надбузьке Миколаївської області у КНП «Миколаївський регіональний фтизіопульмонологічний центр» Миколаївської обласної ради.
 
Тривалий час жителі селища Надбузьке та прилеглих населених пунктів мали обмежений доступ до медичної допомоги, жили без належного медичного забезпечення, за дефіциту ліків та медичних працівників.
 
Досвідчений лікар-фтизіатр Олександр Стополянський працював на посаді завідувача 1-го фтизіотерапевтичного відділення КНП «МРФПМЦ» МОР.
 
У непростих умовах він вирішував складні клінічні завдання, забезпечував фтизіопульмонологічну, лікувально-консультативну, психологічну допомогу мешканцям Миколаївської, Херсонської областей, зокрема з деокупованих районів та постраждалим від підриву дамби Каховської ГЕС.
 
Відомо,  у Києві мешканці будинку не дають художнику малювати мурал, присвячений Бахмуту.

Великий Київ у Google News

підписатися