Столичний центр запобігання насильству оновили вперше за 25 років – яку допомогу тут можуть отримати кияни

Автор: Галина Ворона
17:01 14.02

Київський міський центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству вперше за понад 25 років оновили, щоб фахівці могли надавати підтримку киянам у сучасних умовах.

Столичний центр запобігання насильству оновили вперше за 25 років – яку допомогу тут можуть отримати кияни
Світлодіодне освітлення

Про це розповіла заступниця голови КМДА Марина Хонда.

За її словами, у приміщенні центрі провели капітальний ремонт, закупили нові меблі.

Для тих, хто приходить із малечею, створили комфортніші консультаційні та нову дитячу кімнату. Для проведення групових зустрічей з клієнтами Центру – встановили нове обладнання. Також покращили умови отримання послуг для людей з інвалідністю – облаштували новий пандус та інші зони всередині Центру.

Марина Хонда нагадала, що Центр гендерної рівності, запобігання та протидії насильству розташований на вулиці Юрія Іллєнка, 20.

Послуги, які надають фахівці Центру:

  • Цілодобова міська служба телефона довіри. 24/7 на гарячій лінії – психологи, котрі надають кризову допомогу в разі важкого емоційного та/або фізичного стану.
  • За телефонами 044-272-15-00 або 15-00 можна також записатися на консультацію до фахівців Центру.
  • Очні/онлайн консультації з психологами. Безоплатно можна відвідати сесію із психологом, який допоможе подолати наслідки травмуючої ситуації.
  • Очні/онлайн консультації з юристами. У зручний для вас час можна потрапити на безоплатну консультацію та отримати інформацію про необхідні документи, алгоритм дій.
  • Мобільні бригади соціально-психологічної допомоги. Група спеціалістів, яка виїжджає на виклик щодо домашнього насильства. Соціальний працівник та психолог надають кризове психологічне консультування, викликають поліцію та допомагають вести комунікацію. За потреби – супроводжують до лікарні та допомагають не розгубитися.
  • Місця тимчасового безпечного перебування. У кризових кімнатах та притулках можна отримати прихисток, аби убезпечитись від кривдника. У таких просторах є усе необхідне для життя – включно з окремими кімнатами, побутовою технікою, ліжечками для немовлят, іншими зручностями.

Усе це – чітко вибудована система виходу з кола насильства. Завдання Центру – ведення постраждалої людини аж до її досягнення емоційної стабільності та незалежності від кривдника. Фахівці часто допомагають постраждалим із подальшим працевлаштуванням – пропонують курси та вакансії. Утім ключовим є бажання самої людини розпочати нове життя“, – підсумувала Марина Хонда.

Читайте також: Для жінок з немовлятами, котрі пережили насильство вдома, відремонтували міський притулок і облаштували укриття 

Нагадаємо, за місяць понад 1300 киян попросили допомогу через насилля.

Великий Київ у Google News

підписатися