Столичні виші зможуть самостійно розпоряджатися коштами. Автономно так би мовити

Автор: Любава Лисичкіна
19:36 04.02

Міносвіти планує внести зміни до закону про вищу освіту в частині надання повноважень закладам вищої освіти розпоряджатися коштами, залучати пожертви та інвестиції, самостійно визначати систему оплати праці.

Столичні виші зможуть самостійно розпоряджатися коштами. Автономно так би мовити

Як повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки, це є одним із пріоритетних завдань, які стоять на порядку денному відомства. 

“Наша мета – створити модель автономного закладу вищої освіти, який матиме повне право розпоряджатися коштами та сучасними прозорими можливостями залучення грантових інвестицій, сприяти розвитку академічної мобільності шляхом підвищення рівня конкурентоспроможності закладів вищої освіти”, – зазначив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Окрім цього, серед цілей МОН у галузі вищої освіти на 2021 рік   запуск електронної системи моніторингу працевлаштування випускників закладів вищої освіти та розробка  Єдиної міжвідомчої електронної платформи для набору іноземних студентів.  До речі,  план популяризації вищої освіти в Україні для іноземних студентів, також стоїть  серед амбітних завдань міністерства. 

Нагадаємо, із 9 до 19 лютого Київський молодіжний центр проводитиме безкоштовний онлайновий курс «Конфлікти».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...