Столичні ветеринари назвали три причини стерилізувати тварин

Автор: Галина Ворона
03:47 28.02

Перед кожним власником чотирилапого рано чи пізно постає питання, чи потрібно стерилізувати свого домашнього улюбленця. Столичні ветеринари запевняють: стерилізація – перевірений спосіб порятунку та покращення якості життя як домашніх, так і безпритульних тварин.

Столичні ветеринари назвали три причини стерилізувати тварин

Три ключові причини стерилізувати тварину назвали у Центрі захисту тварин.

Зменшення кількості безпритульних тварин

Нажаль, лише маленький відсоток безпритульних тварин має шанс знайти сімʼю, інші тварини трагічно гинуть або так і залишаються жити на вулиці, а не в теплі та турботі. Окрім того, стерилізація зменшує ризик втечі улюбленця за рахунок нормалізації гормонального фону.

Здоровʼя вашого улюбленця

Домашні тварини, що є стерилізованими – живуть довше! Кастровані собаки – самці живуть на 18% довше, ніж нестерилізовані, а самки живуть на 23% довше, ніж нестерилізовані.

Ще один важливий фактор, що сприяє збільшенню довголіття стерилізованих домашніх тварин, це зменшення ризику деяких видів раку.

Нестерилізовані тварини мають значно більший шанс розвитку піометрії, раку матки та інших видів раку репродуктивної системи.

Скорочення витрат на утримання тварин

Коли тварина є нестерилізованою, то шанси захворіти збільшуються, і це тягне за собою грошові витрати. Це в багато разів дорожче, ніж один раз стерилізувати тварину і уберегти її від хвороб, а себе від витрат на лікування.

Стерилізуйте тварин, заради їх довголіття, здоровʼя та щасливого життя”, – закликають ветеринари.

Читайте також: У столичному метрополітені думають, чи дозволяти проїзд пасажирам з тваринами

Нагадаємо, киян запрошують на безкоштовні онлайн-заняття з кінологом.

Великий Київ у Google News

підписатися