Столичні рятувальники отримали 12 одиниць нової спецтехніки

Автор: Володимир Хлєбников
07:30 18.05

Київ продовжує забезпечувати столичних рятувальників сучасним спорядженням та технікою. Напередодні, 17 травня, місто передало рятувальникам ще 12 одиниць спецавто.

Столичні рятувальники отримали 12 одиниць нової спецтехніки

Про це повідомив столичний міський голова Віталій Кличко.

Зокрема, у розпорядження рятувальників надійшли пожежно-рятувальна техніка та авто швидкої допомоги. Десять одиниць техніки місто отримало як допомогу, дві – закупило.

Дев’ять спецавто і рятувально-аварійне обладнання нам безплатно передали громади кількох міст Німеччини. А Mototruck – автомобіль повітряно-пінного гасіння – подарував меценат з Польщі, який є власником компанії, що виготовляє ці авто. Таких машин в Україні не було. Авто доставляє великий запас піноутворювача на гасіння пожеж на нафтохімічних та нафтопереробних підприємствах“, – прокоментував Кличко.

Також серед отриманих авто: автодрабина, що працює до 10 поверху включно, насосні автомобілі, 4 автоцистерни різної місткості, штабний автобус, оперативно-рятувальний автомобіль.

Як повідомлялося, у Києві протягом 17 і 18 травня утримається надзвичайний рівень пожежної небезпеки. У місті суворо заборонено відвідувати ліси та лісопаркові зони, а також заїжджати туди на будь-якому транспорті.

Великий Київ у Google News

підписатися