Столичні посадовці погоріли на крадіжці бюджетних коштів

Автор: Любава Лисичкіна
18:30 01.03

У столиці викрили групу посадовців, які привласнили бюджетні кошти, виділені на реалізацію соціальних проектів та проведення масових заходів у 2018-2019 роках.

Столичні посадовці погоріли на крадіжці бюджетних коштів
Як повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, схему привласненя коштів організували 
директор КУ «Київський молодіжний центр» Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), колишній заступник директора зазначеної установи та двоє співучасників.
 
У прокуратурі говорять, що посадовці безпідставно перераховували на рахунки декількох фірм кошти з місцевого бюджету за нібито надані послуги з проведення різноманітних заходів.   Втім, фактично вказані заходи не проводилися або проводилися за рахунок коштів приватних осіб.
 
Водночас виділені  бюджетні кошти у подальшому обготівковувалися  та витрачалися на власний розсуд. Загальна сума спричинених місцевому бюджету збитків становить понад 4 млн гривень.
 
Наразі накладено арешти на майно підозрюваних, зокрема нерухоме майно, грошові кошти, розміщені на банківських рахунках тощо. Крім того, заявлено позови про відшкодування спричиненої шкоди.
 
У прокуратурі заявили, що  обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті. Санкція статті передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.
 
До слова, у Києві знайшли афериста, який “розвів” в інтернеті півтисячі людей (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...