Столичні митники засумнівалися в біжутерії. Відтак отримали купу діамантів та рубінів

Автор: Любава Лисичкіна
18:40 05.03

Київські митники замість вживаної біжутерії виявили в бандеролі з Великобританії приховану ювелірну прикрасу з трьома сотнями діамантів та рубінів.

Столичні митники засумнівалися в біжутерії. Відтак отримали купу діамантів та рубінів
Як інформує пресслужба Київської митниці, ідеться про прикрасу британського екстравагантного бренду «Theo Fennell».
 
В  міжнародному експресвідправленні, яке прямувало з англійського графства Кент до української Одеси, згідно з декларацією, мала знаходитися «вживана біжутерія» вартістю 57 англійських фунтів стерлінгів.
 
Однак у митників, з огляду на наявність логотипу на виробі, закрався сумнів в тому, що виявлена прикраса – ланцюжок з хрестиком, оздоблені 286-ма камінцями – лише імітація коштовності, тому було вирішено скерувати її на експертизу.
 
Цікаво, що прикраса знаходилась в простій коробочці без розпізнавальних знаків, а брендовий футляр прямував окремим відправленням на адресу цього ж отримувача.
 
Фахівці Державного гемологічного центру встановили, що дана прикраса містить 100 діамантів та 186 рубінів (лише один ланцюжок був прикрашений вісьмома крупними білими діамантами). А коштує цей витвір ювелірної майстерності 4200 англійських фунтів стерлінгів.  Тобто понад 160 тис гривень.
Ювелірну прикрасу класу «люкс» , яка пересилалася за  недостовірною інформацією,  наразі вилучено і складено протокол про порушення митних правил. 
 
До слова, столичного підприємця судитимуть за захоплення землі біля озера.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...