Столичні локації. Freel випустив кліп «Змія»

10:00 22.01

Репер Freel випустив новий кліп на пісню “Змія”. Зйомки проходили на території інноваційного парку Unit City та у дігер-барі Vinylotheka.

Столичні локації.  Freel випустив кліп «Змія»

Freel випустив новий кліп на пісню «Змія». Цей трек — перший сингл з нового альбому репера. Автор інструменталу в пісні — український саундпродюсер Стас Чорний, відомий по співпраці з Alyona Alyona, Jamala, Open Kids, LAUD, Kalush та ін.    

«Змія — це роздуми на важливу для мене тему про те, що важливіше — шлях до мети чи сам результат. Колись ми з “На Відміну Від” зупинились за крок до мети і тепер я планую врахувати усі свої помилки.  З цієї пісні починається мій особистий 2 сезон, 2 альбом. Новий альбом — завжди як нове життя, і я лишаю позаду минуле, як змія залишає свою шкіру», — коментує Фріл. 

У кліпі є головний скарб   дитинства репера — досі працююча касета 2003 року з саундтреком до фільму “8 mile”, який згадується у пісні.

Режисеркою кліпу стала Аннет Кочиш.   Наприкінці відео є спеціальна “пасхалка” про наступні релізи і уривок ще однієї нової пісні Фріла.

До слова, на сцені Київської опери можна буде побачити постановку Раду Поклітару.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...