Столичні хірурги прооперували важкохворих діток, яких би не довезли до Києва

Автор: Любава Лисичкіна
20:54 18.11

Сашко і Софійка зараз в реанімації, почувають себе стабільно добре, операції пройшли успішно.

Столичні хірурги прооперували важкохворих діток, яких би не довезли до Києва Фото: Facebook Марта Левченко
Про операції, які не проводять в Чернівцях і які зробили хірурги київського “Охматдиту”, повідомила благодійниця, волонтерка Марта Левченко.
 
Медики приїхали для проведення паліативного оперативного втручання – гастростомії.
 
“У шлунок дітей завели спеціальну трубочку, через яку вони отримуватимуть харчування, уникаючи потрапляння шлункового вмісту в стравохід. Це врятує дітей від постійної рвоти, болю, пневмоній та реанімацій.  Такі операції не проводять в Чернівцях, тому цей досвід для лікарів нашої Дитячої міської лікарні був дуже важливим!”, – зазначила Левченко.
За словами дівчини, прооперовані Сашко і Софійка зараз в реанімації, почувають себе стабільно добре, операції пройшли успішно,  Сашко, навіть, впізнає знайомих.  
“Я неймовірно вдячна Охмадиту за сердечність та готовність рятувати дітей у віддалених куточках України, за просвітницьку та практичну діяльності в регіональних клініках, за усвідомлення того, що наша країна – це не тільки Столиця, і кваліфіковану та якісну медичну допомогу чекають і потребують маленькі пацієнти з усіх куточків! Тож і для маленьких містечок дуже важлива підтримка та менторство!” – додала волонтерка.
 
Нагадаємо, підлітки зібрали кошти на нове обладнання для Охматдиту.

Великий Київ у Google News

підписатися