Столичні ЦНАПи перейшли на нову форму обслуговування

Автор: Марія Супрун
16:26 08.06.2021

Центри надання адміністративних послуг міста Києва відновили прийом заявників без попереднього запису, але залишили при цьому можливість запису до електронної черги.

Столичні ЦНАПи перейшли на нову форму обслуговування

Про це повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов на своїй сторінці у Facebook.

«На сьогодні у ЦНАПах Києва запроваджено змішану форму прийому громадян. Заявники можуть звернутися до Центру, попередньо зареєструвавшись у електронній черзі на конкретну годину, або відвідати ЦНАП у зручний час, скориставшись талоном. Така модель дозволить оптимізувати роботу Центрів, а кияни матимуть можливість обрати для себе більш зручний спосіб відвідування», – підкреслив Усов.

Він також додав, що наразі триває робота над покращенням електронного запису в кожному районі, щоб користувачі могли обрати для візиту зручну дату протягом всього місяця, а не найближчих двох тижнів.

Запис до електронної черги Центру надання адміністративних послуг можливий трьома способами:

  • через веб-портал адміністративних послуг;
  • за допомогою мобільного застосунку PQService;
  • за телефонами: (044) 202-60-38, (044) 202-60-39.

Заступник голови КМДА також наголосив, що змішана форма обслуговування поширюється на всі послуги, проте закликав враховувати години ранкового пікового навантаження Центрів.

«Найбільша кількість людей у ЦНАПах саме в ранкові години, тож необхідно за можливості планувати відвідування центру протягом дня», – додав Усов.

Нагадаємо, на Київщині відкрили ще два ЦНАПи.

Великий Київ у Google News

підписатися