Столична лікарня «Феофанія» провела 13 трансплантацій, найбільше – з печінки

Автор: Любава Лисичкіна
22:44 18.10.2023

Це кількість операцій з моменту долучення лікарні до пілотного проєкту МОЗ з трансплантації.

Столична лікарня «Феофанія» провела 13 трансплантацій, найбільше – з печінки Фото: ілюстративне

Як розповіли у медзакладі, лікарня виконує усі види органних трансплантацій та надає якісний посттрансплантаційний супровід прооперованим пацієнтам.

Так, фахівцями Центру трансплантації органів та анатомічних тканинлікарні було виконано 13 трансплантацій, серед яких: 11 – печінки, 1 – серця, 1 – легень. Доречі, проведена у березні цього року, фахівцями «Феофанії» трансплантація легень стала третьою в Україні загалом.

Якщо ви потребуєте трансплантації ваші дані обовʼязково мають бути внесені до Єдиної інформаційної системи трансплантації (ЄДІСТ), доступ до якої мають трансплант-координатори.

Щоб стати до черги у лист-очікування на трансплантацію у нас, вам достатньо зателефонувати до контакт-центру лікарні: (044) 299 49 10 та поспілкуватись із трансплант-координатором. Усі трансплантації є безоплатними для пацієнтів.

Професійна трансплант-команда, хірурги, анестезіоли та персонал – це врятовані життя. І звісно – безмежна шана та подяка донорам, без яких жодна трансплантація була б неможливою!

До слова, у столиці провели надскладну операцію з інтраопераційним нейромоніторингом.

Великий Київ у Google News

підписатися