Столична книгарня вже передала першу партію книг для військових

15:42 20.03.2023

У березні муніципальна книгарня «Сяйво книги» КП «Міський магазин» приєдналася до збіру книжок для шпиталів, яку проводять пластуни «Чортополохи». Акція стала популярною, люди відгукнулися та активно приносять книги.

Столична книгарня вже передала першу партію книг для військових
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє «Вечірній Київ».

До слова, «Сяйво книги» постійно займається соціальними ініціативами.

«Влітку минулого року у книгарні стартував збір російськомовних книжок з фондом „Гуркіт“, щоб допомагати ЗСУ, — розповів „Вечірньому Києву“ керуючий магазином „Сяйво книги“ КП „Міський магазин“ Гліб Малич. — Нам приносили та надсилали поштою з різних куточків України російськомовну літературу. Ми її здавали на переробку. Акція триватиме до 31 травня».

Паралельно у книгарні збирають україномовну літературу для військових шпиталів.

«Із першого дня, як ми запустили цю акцію разом з фондом «Чортополохи», нам принесли понад 300 книг, — поділився Гліб Малич. — Як нові видання, так і читані, але в гарному стані. Багато людей приносять книжки з історії України, хлопцям у шпиталях це актуально читати.

Читайте також: У столичній книгарні «Сяйво книги» до літа збирають російськомовні книжки для допомоги ЗСУ

Кияни та гості столиці, дізнавшись про акцію, приходять до нас, купують нові книжки й таким чином долучаються до акції. Люди з інших регіонів України пишуть нам та надсилають поштою. Маємо вже багато зарубіжної та української літератури, класики».

У стосі з книжками — література на будь-який смак. Дитячі фентезі «Хроніки Нарнії» Клайва Стейплза Льюїса політичний трилер Майкла Доббса «Картковий будинок», бестселери Дена Брауна, українські збірки короткої прози «Теплі історії до кави», романи Ірен Роздобудько, поетичні збірки Олександра Олеся, багатотомник Остапа Вишні.

Першу партію книг у муніципальній книгарні зібрали та віддали благодійникам. Найближчим часом ці видання будуть доставлені у військові шпиталі, аби наші захисники не лише проходили лікування, а й мали чим зайнятися у час між процедурами.

За словами Гліба Малича, разом з благодійним фондом Ірини Коломієць у книгарні також збирають україномовні книжки для київського реабілітаційного центру. У в планах розширяти співпрацю з благодійними фондами та залучати до зборів якомога більше киян.

Крім того, у книгарні «Сяйво книги» запровадили благодійну бібліотеку. Люди похилого віку можуть прийти до книгарні та серед запропонованих книг на спеціальному стелажі «Одним словом» безплатно обрати для себе книгу на вибір для читання вдома, а потім повернути її та обрати нову.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що муніципальна книгарня «Сяйво книги» пропонує долучитися до збору бібліотеки для захисників України.

Великий Київ у Google News

підписатися