Столична книгарня «Сяйво книги» передала видання дитячим лікарням

11:14 04.06.2023

Благодійна акція «Подаруй дитині посмішку» у муніципальній книгарні «Сяйво книги» тривала 1,5 місяці. Охочі долучитися, могли прийти у книгарню, обрати книгу у секції дитячої літератури, придбати її та покласти у спеціальний бокс.

Столична книгарня «Сяйво книги» передала видання дитячим лікарням

До Міжнародного дня захисту дітей внигарня «Сяйво книги» передала у медичні заклади Київщини, де лікуються дітки, понад 250 книг.

«Однією з найбільш вразливих верств населення під час війни є діти. Цією акцією ми хотіли привернути увагу до малечі, яка проходить лікування, — зазначив „Вечірньому Києву“ керуючий книгарні „Сяйво книги“ КП „Міський магазин“ Гліб Малич. — Книги передали у три медичні заклади Київської області. Мали на меті покращити настрій маленьких пацієнтів якісною яскравою ілюстрованою літературою. Вважаю, що це допоможе малечі швидше одужати. Діти — це майбутнє України і їм потрібна увага. Тому ми вирішили підтримувати їх у такий складний для держави час».

Серед дитячих книг — казки, навчальна література, енциклопедії, комікси, фентезі.

«Саме читання допомагає відволіктися, сприяє розвитку, приносить задоволення, що сприяє швидшому одужанню дітей, — розповіла прессекретарка книгарні «Сяйво книги» КП «Міський магазин“Ася Хазова. — Ми на власні очі побачили, як діти зраділи переданій літературі. Вже зовсім скоро книгарня «Сяйво книги» оголосить про нову благодійну ініціативу, яка буде спрямована на поширення українських книг на деокупованих територіях Харківщини».

До акції передачі книг доєдналося Бюро економічної безпеки. Понад 100 працівників здали для діток кров. Крім того, до благодійної ініціативи «Подаруй дитині посмішку» долучилися державні структури, зокрема Вища рада правосуддя, Служба судової охорони, а також благодійні організації БФ «Унілекс», БО «Міжнародний благодійний фонд «Ветерани», БО «Благодійний Фонд Ірини Коломієць «Добрі Справи», «Інтереси киян», небайдужі кияни і гості міста.

Нагадаємо, у «Сяйво книги» продовжено збір російськомовних книг на переробку. Виручені кошти буде передано для ЗСУ. Ті, хто здасть видання, отримають 10% знижки на покупку українських книг у книжковому магазині. Як правильно приносити книжки.

Великий Київ у Google News

підписатися