Starlink для українців майже вдвічі знизив вартість послуг

05:40 26.08.2022

Компанія Ілона Маска знизила ціни на супутниковий інтернет від Starlink у низці країн. Для України знижка на щомісячний платіж становить близько 40% – зі $100 до $60.

Starlink для українців майже вдвічі знизив вартість послуг
оренда квартири Київ

Про це пише ain.ua із посиланням на листи, які надійшли користувачам у День незалежності.

Зазначимо, що термінали супутникового інтернету від Starlink коштують $499, після їх покупки доводиться платити також і за щомісячну підписку.

«З 24.08.2022 Starlink знижує вашу щомісячну плату за обслуговування до $60. Зниження ціни враховує умови вашого місцевого ринку та має відображати паритет купівельної спроможності наших клієнтів», – йдеться у листі.

Власникам терміналів нічого не потрібно робити для отримання знижки, зниження ціни буде автоматично відображено в рахунках, створених після 24 серпня.

До сова, загальна кількість Starlink в Україні тепер сягає 18 000 – це більше, ніж у будь-якій країні Європи. Starlink використовують буквально по всій Україні — військові забезпечують себе зв’язком в зонах, де відсутнє будь-яке інше покриття, об’єкти критичної інфраструктури ставлять термінали для безперебійного інтернету в разі пошкоджень мережі, а ще супутниковий інтернет Starlink використовують в потягах та сільських школах.  Всім українцям дозволили користуватися супутниковими терміналами системи SpaceX Starlink. Тож зниження вартості підписки дозволить витрачати значно менше коштів.

Великий Київ у Google News

підписатися