Станцію “Бульвар Кольцова” відкриють в листопаді – що вже зроблено

17:16 23.09

На Борщагівській лінії швидкісного трамвая триває реконструкція зупинкових комплексів. Наразі на фінішну пряму вийшли роботи на зупинці «Бульвар Кольцова». Ремонт зупинки «Вулиця Зодчих» планують завершити до кінця року, а поки що там перекладають трамвайну колю.

Станцію “Бульвар Кольцова” відкриють в листопаді – що вже зроблено

Як повідомляє КМДА, хід ремонту перевірив мер Києва Віталій Кличко.

За його словами, роботи на зупинці «Бульвар Кольцова» знаходяться на завершальній стадії – її відкриття планується у листопаді. Тут уже збудували дві підвищених платформи з урахуванням потреб маломобільних груп населення.

Над платформами змонтували металеві навіси і оснастили їх LED-cвітильниками та світловими сигналами для пасажирів, які сповіщають про наближення трамвая.

Також змонтували всі необхідні мережі, систему відеоспостереження, турнікетну групу, встановили каси для продажу квитків, технологічні приміщення для обслуговування станції.

Мер зазначив, що реконструкція трамвайної зупинки здійснюється з використанням сучасних новітніх технологій.

загрузка...

Наступна на черзі – зупинка «Вулиця Зодчих». Сьогодні там тривають роботи з перекладання трамвайних колій. До кінця року завершать повну реконструкцію і цієї зупинки.

Хочу зазначити, що ці ремонти є частиною великого проекту. Загалом ми плануємо здійснити реконструкцію 6 трамвайних зупинок, 13 автобусних зупинкових комплексів та побудувати  більше 3,5 кілометра колії до «Кисневого заводу», – сказав Віталій Кличко.

Читайте також: Реконструкція трамвайної лінії на ДВРЗ: будівельники вже вкладають нові рейки

Нагадаємо, упродовж останніх років було проведено комплексну реконструкцію станцій швидкісного трамвая: «Гната Юри», «Польова», «Політехнічна», «Національний авіаційний університет», «Площа Перемоги», «Вул. Генерала Потапова».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...