Станцій метро “Биківня” і “Старобориспільська” не буде. У Генплані поділилися планами

00:05 19.01

Розробники Генерального плану Києва пояснили, на які саме станції метрополітену можуть очікувати кияни і коли.

Станцій метро “Биківня” і “Старобориспільська” не буде. У Генплані поділилися планами
Як повідомляється на сторінці  Генерального плана Києва у Facebook, у Києві незабаром з’являться нові станції метрополітену.
 
Зокрема, Генплан передбачає подовження Оболонсько-Теремковської гілки метрополітену до вулиці Дмитра Луценка. 
 
Також у планах  будівництво Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену до Кільцевої дороги та збільшення цієї лінії до вулиці Братиславської. Передбачається, що рухомий склад цієї лінії буде обслуговуватися в депо “Харківське”, поки не буде створено депо поруч з вулицею Пухівській і депо “Вишневе” в майбутньому.
 
Зараз пропонують продовжити лінію до вулиці Братиславської по влаштуванню поруч з нею депо Подільсько-Вигурівської лінії. На це необхідно сім років. Також будуть будувати ще одну станцію “Братиславська”.
 
В той же час  не обійшлося в повідомленні і без розчарувань. Так, розробники Генплану зазначили, що станції “Биківня” не буде, бо для її  будівництва  немає необхідного пасажиропотоку.  Це ж стосується і станцій “Старобориспольська” і “Лісництво”.
 
Нагадаємо, у 2020 році столичною підземкою скористалися 279 мільйонів 484 тисячі пасажирів. Це на 215 мільйонів 816 тисяч або 56% менше, ніж у попередньому році.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...