Стали відомі перші результати роботи патрульних “Фантомів” в Києві

17:22 26.01

За перший робочий день патрульні “Фантоми”, які фіксують порушення швидкісного режиму на дорогах Києва, виписали 990 адміністративних постанов.

Про це повідомив колишній заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

Він нагадав, що інформація про порушення швидкісного режиму “моментально передається до центру автофіксації для винесення постанов про адміністративне правопорушення”.

“Приклад однієї з перших таких постанов я навожу нижче. На відміну від стаціонарних камер автофіксації перевищення швидкості, які встановлені в загально відомих місяцях підвищеної концентрації ДТП, завдання «Фантомів» – раптово фіксувати перевищення швидкості водіями. «Фантоми» не збирають гроші до казни, а роблять дороги України безпечнішим“, – написав Геращенко у себе в Facebook, оприлюднивши фотокопію постанови.

Як повідомлялося, зранку 25 січня поліцейські автомобілі “Фантом” виїхали на дороги України для повноцінного патрулювання. Вони в автоматичному режимі фіксуватимуть перевищення швидкості на автошляхах. Подробиці по їхню роботу читайте тут.

Читайте також: ДТП зі скандальною київською блогеркою: поліція розшукала позашляховик, на якому збили людину

За даними ексзаступника голови МВС, у 2022 році планується закупити ще 30 автомобілів «Фантом», а у 2023 – ще 50. Цього, на його думку, буде достатньо “для створення умов для раптового контролю швидкості в потоці, разом з використанням напівавтоматичних камер “Truecam”.

На додачу до стаціонарних камер контролю швидкості, та «Фантомів» зараз розробляється законопроект про вимірювання середньої швидкості транспортного засобу на певних відрізках автомагістралей.
Таким чином водій буде знати, що не можна перевищувати швидкісний режим на цьому відрізку і наражати на небезпеку себе та інших учасників руху“, – резюмував Геращенко.

Нагадаємо, вранці 24 січня на дорозі Київ – Одеса сталася смертельна ДТП, в якій загинули чотири людини.

Великий Київ у Google News

підписатися