Стали відомі призери чемпіонату України з фігурного катання: вітаємо киян

Автор: Любава Лисичкіна
19:43 24.02

У Києві завершився чемпіонат України з фігурного катання, який проходив на льодовій арені «Шалетт».

Стали відомі призери чемпіонату України з фігурного катання: вітаємо киян

 Про це повідомляє прес-служба Федерації фігурного катання.

П’яте звання чемпіонів України в танцях на льоду   здобули найтитулованіші фігуристи турніру – призери чемпіонату світу серед юніорів-2015 і учасники Олімпійських ігор-2018 Олександра Назарова та Максим Нікітін (Харків). 

Кияни Марія Голубцова й Кирило Білобров вибороли срібло, а  харківський дует – Дар’я Попова й Володимир  Бєліков отримали  бронзові медалі.

 Усі три танцювальні пари мають техмінімум для участі в прийдешньому чемпіонаті світу в Стокгольмі, проте квота в українців лише одна.

У змаганнях чоловіків золото третій рік поспіль завоював киянин Іван Шмуратко, який регулярно представляє Україну на міжнародній арені та єдиний у цій дисципліні відповідає технічним вимогам для того, аби поїхати на світову першість. Другим  став Кирило Лішенко, третім— Федір Куліш.

Жіночий титул захистила 15-річна Анастасія Шаботова, яка представляє Київ. Як і торік, срібло здобула харків’янка Таїсія Спесівцева . Третє місце посіла дебютантка  з Білої Церкви Марія Андрійчук. Шаботова за віком ще не може брати участь у дорослому чемпіонаті світу.

Як повідомляють у Федерації, єдина фігуристка, яка має техмінімум завдяки результатам на юніорському рівні, – Анастасія Архипова. Дворазова чемпіонка України стала четвертою, і поки невідомо, чи поїде вона до Стокгольма.

Київська спортивна пара Віолетта Сєрова та Іван Хобта вперше очолили п’єдестал дорослого чемпіонату України.

Нагадаємо, найсильніші українські фігуристи, які виступають в «дорослій» категорії,   боролися за звання чемпіонів країни сезону 2020/2021.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...