Стало відомо, скільки киян за тиждень скористалися станціями метро як укриттям

Автор: Анна Ткаченко
15:06 21.11

За тиждень станціями метро як укриттям під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» в комендантську годину скористались більше 7 600 осіб, із них – майже 600 дітей.

Стало відомо, скільки киян за тиждень скористалися станціями метро як укриттям
оренда квартири Київ

Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Минулого тижня столичною підземкою проїхали понад 5 мільйонів пасажирів, із яких майже 1,2 мільйона – пільговики.

Водночас для безпечного та безперебійного руху поїздів на підприємстві постійно проводять планові роботи з утримання колійного господарства. Із 13 до 20 листопада фахівці замінили 35 шпал, 26 брусів на стрілочних переводах та 25 м рейки. Також нині тривають почергові капітальні ремонти ескалаторів на станціях «Палац спорту» та «Либідська».

Київський метрополітен закликає пасажирів бути обачними та обережними під час користування ескалаторами. Так, за минулий тиждень 34 рази зупиняли ескалатори підземки через потрапляння особистих речей пасажирів. Ще 73 рази ескалатори зупиняли працівники метро, щоб запобігти травмуванню людей.

Нагадаємо, інтервали руху поїздів у години пік у будні дні наразі становлять 02:30-03:00 хвилини, у міжпікові – 05:00-05:30 хвилин. У вихідні дні інтервал між поїздами вдень – 6-7 хвилин. Детальна інформація про графік роботи метрополітену за посиланням: http://metro.kyiv.ua/node/7290.

powerukraine

Великий Київ у Google News

підписатися