Стало відомо про що говоритимуть Меркель та Зеленський

Автор: Тетяна Сененко
18:51 11.08

В Офісі президента України повідомили про очікування від візиту канцлерки Німеччини Ангели Меркель в контексті запуску російського газопроводу «Північний потік-2».

Стало відомо про що говоритимуть Меркель та Зеленський

Про це на брифінгу повідомив прессекретар президента України Сергій Нікіфоров.

За його словами, візит канцлера Німеччини в Україну 22 серпня – це логічне продовження контактів президента України в чотирикутнику Вашингтон-Брюссель-Берлін та Київ.

«Ангела Меркель і Володимир Зеленський говоритимуть про те, як конкретно Німеччина гарантуватиме виконання зобов’язань… якщо Росія після запуску «Північного потоку-2» спробує якимось чином зловживати своїм монопольним становищем», – заявив Никифоров.

Також президент України та канцлер Німеччини говоритимуть про безпекову ситуацію на сході України та про те, «як реанімувати мирні переговори».

Крім того, будуть обговорюватися двосторонні відносини.

«Німеччина – наш ключовий партнер в Європі, і в політиці, економіці, торгівлі, промисловості, і в енергетиці. Потенціал для зміцнення цих відносин неабиякий», – додав речник Зеленського. 

Нагадаємо, канцлерка Німеччини Ангела Меркель відвідає Київ 22 серпня. Раніше у ЗМІ з’явилася інформація про те, що під час перемовин може підійматися питання будівництва російського газопроводу “Північний потік-2”, оскільки нещодавно пролунали заяви стосовно того, що газогін буде добудовано вже у найближчі кілька тижнів.

Великий Київ у Google News

підписатися