Про це ідеться у повідомленні Київради.
За словами заступника голови КМДА, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, наразі тут функціонують шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансуються за рахунок бюджету Києва. Тому передача майнової власності – це давно потрібний і логічний крок.
Крім цього, за словами Мондриївського, влада приводить в порядок об’єкти спортивної інфраструктури та вкладає ресурси в розвиток спорту у столиці. І стадіон “Спартак” – це перлина Подолу
“Ми зробимо все для того, щоб повернути на нього глядачів, і зробити його дійсно привабливим та сучасним спортивним об’єктом Києва”, – пообіцяв посадовець.
У владі планують відремонтувати матеріально-технічні потужності “Спартака2 на Кирилівській: стадіон, трибуни, гральні майданчики, басейн, бігові доріжки.
Довідково.
“Спартак” – стадіон, споруджений 1934 року. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на 5 тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, 2 закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м), готель на 150 місць.
Під час капітального ремонту 1977-1980 років споруджено чотири металеві вишки (висота до 30 м) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для мініфутболу, капітально відремонтовано будівлю басейну.
Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.
Як відомо, на фінансування оборони Києва цього року виділять більше мільярда гривень.