Про це повідомила заступниця голови КМДА Олена Говорова.
За її словами, нині на базі «Спартак» функціонує шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, дві з яких – спеціалізовані, що фінансуються за кошти міського бюджету. Там проводять заняття з плавання, легкої атлетики, спортивної акробатики та інших видів спорту. Загалом там займаються понад 2230 дітей.
Проте на сьогодні матеріально-технічна база «Спартака» потребує капітального ремонту та оновлення спортивного обладнання. Влада готова виділяти кошти на реконструкцію стадіону як цілого комплексу – з басейном, біговими доріжками і критим манежем», – зазначила Говорова, слова якої наводить пресслужба КМДА.
Передача об’єктів із державної власності до комунальної здійснюється за згодою місцевої ради, додала чиновниця.
Закріплення «Спартака» за Департаментом молоді та спорту сприятиме збереженню та створенню належних умов для подальшого функціонування учбово-спортивної бази, де триває підготовка спортивного резерву до складу збірних команд України з різних видів спорту.
Читайте також: На Подолі біля “Спартака” утворився “трамвайний поїзд” (ФОТО)
Довідково. “Спартак” – стадіон, споруджений 1934 року. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на 5 тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, 2 закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м), готель на 150 місць.
Під час капітального ремонту 1977-1980 років споруджено чотири металеві вишки (висота до 30 м) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для мініфутболу, капітально відремонтовано будівлю басейну.
Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.