Україна отримала позитивний сигнал від усієї Групи семи, включно з Президентом Трампом, щодо посилення протиповітряної оборони України.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський.
За його словами, отримання ліцензій для виробництва ракет вперше сприймається американською стороною позитивно. Срполучені Штати проведуть усі консультації з Raytheon та іншими виробниками і дадуть відповідь.
” Я дуже надіюся, що вони повернуться з позитивною відповіддю”, – заявив Зеленський.
За його словами, ніхто не бачить, що Путін хоче сідати й закінчувати війну в діалозі.
“Відчуття, що вже навіть люди навколо нього розуміють, що він не може окупувати Україну й не може виграти цю війну. Дуже хочеться, щоб ми закінчили війну якомога раніше. Для цього потрібні санкції. І Президент Трамп сказав, що він повернеться до цієї політики. Це також хороший сигнал”, – додав президент.
Зеленський також повідомив, що Україні будуть допомагати набагато більше: “Це слова Президента Трампа. Для того щоб Путін зрозумів, що допомога не зупиниться, і тому йому бажано зупинити війну”.
До слова, Зеленський закликав Лукашенка демонтувати російські ретранслятори у Білорусі.


