“Сприяв у отриманні дозволу на будівництво у Бучанському районі”: правоохоронці затримали столичного підприємця 

Автор: Марина Максенко
18:18 23.06

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури затримано керівника столичного консалтингового підприємства за фактом зловживання впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України).

“Сприяв у отриманні дозволу на будівництво у Бучанському районі”: правоохоронці затримали столичного підприємця 

Про це повідомляє Київська прокуратура.

За даними слідства, керівник підприємства вимагав від представника житлового кооперативу 40 тис доларів США за забезпечення прийняття начальником відділу архітектури та містобудування рішення про надання містобудівних умов та обмежень для будівництва житлового будинку на території Бучанського району, користуючись дружніми стосунками з ним.

У разі відмови у передачі грошових коштів, він погрожував, що використає свої зв’язки для створення перешкод у наданні дозвільної документації.

Його затримано правоохоронцями під час отримання чергової частини неправомірної вигоди – 17 тис. доларів США.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання запобіжного заходу. Також перевіряється причетність службових осіб органу місцевого самоврядування до вчинення цього злочину.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Києві.

Нагадаємо, що Шевченківською окружною прокуратурою міста Києва скеровано до суду обвинувальний акт відносно адвоката за фактом шахрайського заволодіння двома квартирами у Шевченківському та Печерському районах столиці загальною вартістю понад 2,5 млн гривень (ч. 4 ст. 190 КК України)

 

Великий Київ у Google News

підписатися