Справжня оаза для відпочинку серед лісу. На Виноградарі оновили “Лісового равлика”

Автор: Галина Ворона
14:39 22.10.2021

У Києві сьогодні сьогодні відкрили черговий проєкт, створений за кошти громадського бюджету. Це оновлений “Лісовий равлик” – дитячий майданчик з ігровими елементами у Виноградарському лісі.

Справжня оаза для відпочинку серед лісу. На Виноградарі оновили “Лісового равлика”

Про це розповіли у “Київзеленбуді”.

Як розповів генеральний директор підприємства Олексій Король, цей майданчик – крутий приклад реалізованого проєкту Громадського бюджету Києва.

Цього року тут з’явилися ще три елементи і були відремонтовані встановлені раніше.

До речі, це не перший і не єдиний проєкт у Виноградарському лісі, який ми втілили в життя. А все тому, що в ініціаторів є не просто ідея. Вони знають, чому це потрібно і як це має виглядати, мають приклади і активно беруть участь у реалізації”, – зазначає він.

Тут завжди був дитячий майданчик з елементами з дерева. З часом він застарів, елементи не замінювалися, деякі взагалі демонтували. У 2017 році було до Громадського бюджету Києва подано проєкт про відновлення екомайданчика, і вже у 2018-му майданчик відновили і він став популярним місцем для відпочинку з дітьми.

Після відновлення занедбаного дитячого майданчика у виноградарському лісі, попит дітей на користування ним надзвичайно великий. Розширення спортивно-оздоровчого дитячого еко-майданчику “Лісовий равлик” дасть можливість задовольнити великий попит дітей і підлітків безкоштовно активно відпочивати в найпопулярнішому місці, де вони зазвичай гуляють”, – пояснювали ініціатори проєкту під час подання проєкту у 2020 році.

Читайте також: У Києві пропонують відновити маршрутку від Виноградаря до Троєщини

Нагадаємо,

Великий Київ у Google News

підписатися