Справи Майдану: затримано експосадовця МВС, який організував вбивство мітингувальників

Автор: Марія Супрун
13:42 20.09

Затримано колишнього працівника керівного складу управління громадської безпеки Головного управління МВС України в м. Києві. Експравоохоронець почав переховуватися від органів слідства та суду після повідомлення йому про підозру на початку вересня поточного року і був оголошений у розшук.

Справи Майдану: затримано експосадовця МВС, який організував вбивство мітингувальників

Як повідомили в Офісі Генпрокурора, у лютому 2014 року підозрюваний, виконуючи наказ керівництва ГУМВС України в м. Києві та перевищуючи владу, задля перешкоджання масовому руху мітингувальників з Майдану Незалежності до Верховної Ради України, а також для залякування населення та здійснення впливу на прийняття рішень об’єднаннями громадян, організував терористичний акт та вбивство мітингувальників.

Внаслідок дій підозрюваного заподіяно тяжкі наслідки, зокрема у вигляді вбивства 3 осіб, спричинення тяжких тілесних ушкоджень 14 особам та тілесних ушкоджень середньої тяжкості 59 особам.

Екс-правоохоронцю інкриміновано організацію, на виконання явно злочинного наказу, терористичного акту, незаконного перешкоджання проведенню зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій, умисних вбивств та закінчених замахів на вбивства, заподіяння умисних тяжких тілесних ушкоджень, а також перевищення влади та службових повноважень працівником правоохоронного органу.

В Офісі генпрокурора не називають ім’я підозрюваного, але за даними джерел УП, затриманий Юрій Спаських.

Нагадаємо, обвинувачені у вбивстві майданівця Юрія Вербицького вийшли на свободу (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися