Справа Шеремета: Антоненко ще 2 місяці буде під арештом

Автор: Любава Лисичкіна
20:32 22.06

Шевченківський районний суд міста Києва у рамках розгляду справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета продовжив запобіжний захід для обвинуваченого у цій справі — Андрія Антоненка.

Справа Шеремета: Антоненко ще 2 місяці буде під арештом

Про це стало відомо з відео-трансляції засідання суду.

Головуюча суддя Оксана Голуб  зазначила,  що суд задовольнив  клопотання прокурора  і продовжив строк дії запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту Антоненку ще на  2 місяці.

Водночас клопотання захисника про зміну запобіжного заходу іншій фігурантці справи – Юлії Кузьменко – залишили без задоволення.

Нагадаємо, 12 грудня Нацполіція назвала імена підозрюваних у вбивстві Павла Шеремета. Серед них медсестра Яна Дугарь, лікарка і волонтерка Юлія Кузьменко та музикант Андрій Антоненко. 
 
Зараз Андрій Антоненко знаходиться під вартою, Яну Дугарь відпустили під заставу з-під домашнього арешту, Юлію Кузьменко напередодні відпустили з-під варти під цілодобовий домашній арешт. Справу проти активістів називають сфальсифікованою.
 
В травні ультрас прийшли до Зеленського спитати про справу Шеремета.  У Нацполіції заявили, что справа Шеремета готова до передачі до суду, і початок її розгляду залежить виключно від того, коли адвокати підозрюваних закінчать ознайомлюватися з матеріалами.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...