Споркомплекс “Схід”, будинок культури “Дніпро” та ще 11 об’єктів “Київського радіозаводу” повернули державі

Автор: Галина Ворона
11:26 26.07

Суд повернув державі 13 приміщень “Київського радіозаводу” загальною площею майже 38 тис. кв. м, серед яких – спорткомплекс “Схід” та БК “Дніпро”. Все це майно незаконно перейшло у приватну власність під час проведення процедури банкрутства.

Споркомплекс “Схід”, будинок культури “Дніпро” та ще 11 об’єктів “Київського радіозаводу” повернули державі

Про це повідомляє столична прокуратура.

Як зазначається, у 2016 році у ході банкрутства ДП “Виробниче об’єднання “Київський радіозавод” ліквідатор відчужив на користь комерційних структур 13 приміщень державного підприємства, у тому числі об’єкти соціального призначення – споруди спорткомплексу “Схід” та Будинок культури “Дніпро”, а також інші приміщення по вул. Бориспільській, Привокзальній та Лісній у Києві.

Разом з цим, встановлено, що аукціони з продажу майна, загальна площа якого становить майже 38 тис. кв. метрів, проведені з низкою порушень. Зокрема, майно вибуло з державної власності за заниженою вартістю, без відповідного погодження органу управління та з порушенням процедури продажу нерухомого майна, передбаченої законодавством.

У зв’язку з цим столична прокуратура та Дніпровська окружна прокуратура міста Києва заявили 13 позовів до господарського суду м. Києва про визнання недійсними результатів аукціонів, договорів купівлі-продажу, витребування та повернення вказаних об’єктів державного майна.

Рішеннями господарського суду м. Києва від 21.07.2021 всі вказані позови задоволено.

Читайте також: Все для детей. Как в столице захватывали СК «Восход»

Нагадаємо, весною 2019-го група людей розгромила спортивний комплекс “Схід”, який знаходиться на вулиці Бориспільській, а також забарикадувала всі входи. Пізніше для розслідування інциденту була створена робоча група.

Великий Київ у Google News

підписатися