Спека в місті: як допомогти собі і домашнім може чай і подушка з морозилки

Автор: Любава Лисичкіна
03:17 08.07

Методи, які допоможуть зберегти прохолоду у разі аварійних відключень та економії електрики.

Спека в місті: як допомогти собі і домашнім може чай і подушка з морозилки Фото: ілюстративне

Як відомо, у столиці, як і в більшості регіонів України, триває спекотна погода. Синоптики говорять про +37 градусів.

В часи відключення електрики і неможливості скористатися кондиціонером, важливо мати кілька дієвих засобів для охолодження себе і приміщення. Наразі, мова йде про сон. 

Щоб в умовах екстремальної температури та відключення енергії ви змогли повноцінно відпочити та заснути, рекомендуємо застосувати один з методів, які допоможуть зберегти прохолоду.

Лід перед вентилятором

Цей лайфхак підійде в тому випадку, якщо вдома є світло. Наповніть миску розколотим льодом та поставте його перед вентилятором. Потоки повітря рознесуть холод по всій кімнаті. Лише не забудьте перед сном вимкнути пристрій.

Чай з ментолу

Ментоловий чай активізує білкові сенсорні рецептори в роті, які змусять вас відчути холод. Випийте перед сном склянку холодного чаю з м’яти чи ментолом і ви швидше заснете, оскільки температура повітря знизиться.

Подушка з морозилки

Такий метод може здатися дещо дивним, але він справді допомагає. Помістіть подушку в пакет та відправте на 10 хвилин у морозилку. Якщо подушка дуже об’ємна – заморозьте лише наволочку. Швидке розморожування створить ефект прохолоди, тож ви зможете швидше заснути.

Мокрі простирадла

Намочіть у воді велике простирадло або банний рушник, але не відтискайте до сухості. Він повинен бути зволоженим, але не мокрим. Тоді повісьте простирадло біля відкритого вікна, а нічний протяг буде розносити по кімнаті охолоджене повітря. Коли воно просохне, можна з пульверизатора розпорошити водою.

До слова, Україну накриє спека до +41° – де буде найгарячіше

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин