#яЗалишаюсяВдома
"Я все ще не заразна", карантин 29-річної Дарини
Киянка прийняла свідоме рішення без паніки: дотримуватися карантину, щоб вберегти суспільство. "Великий Київ" дізнався, чи вплинув карантин на її кар'єру та з чим довелося зіткнутися.
Текст: Ліліана Григорак, репортерка ВК
Хто вона та чим живе
За вищою освітою Дарина програмна інженерка та психологиня. За два дні до дня Х їй "пощастило" звільнитися з Кабміну. Весь час працює фрілансером: пише коди, робить україномовний контент і перекладає тексти. Також їй цікавий SMM.

"Проблем із фінансами через карантин немає, бо роботи достатньо", — каже дівчина. Мешкає з дочкою та мамою в Києві.

Її карантин розпочався 11 березня: захворіла дочка, а потім вона. Паніка в цей день була відсутня, бо волонтерство на Майдані та в батальйонах Збройних Сил України її загартували. Тому режим "купуй сірники — запалюй паніку" вона вже переросла.

Дівчина вирішила залишитися вдома й не ризикувати здоров'ям своїм та оточуючих. У Дарини присутні симптоми не з найкращих: температура, нежить та кашель.

"Краще перестрахуватися та лікуватися вдома, і не нести загрозу суспільству, бо інкубаційний період коронавірусу триває до 2 тижнів", — каже Дарина.
"Перша думка, яка прийшла після оголошення карантину в школі: тепер мені знадобиться багато валеріанки, щоб перенести місяць домашнього навчання та хатніх справ", — каже Дарина.

Вона не прихильниця домашньої роботи, тому робот-пилосос, мультиварка та хлібопічка — її спасіння. Але деколи їй доводиться й таке робити.

"Я надаю перевагу роботі, яка подобається і за неї мені платять гроші, але можливість бути поряд з дитиною, якщо я їй потрібна принципова", — додає дівчина.

Її типовий день на карантині розпочинається о 9-10 ранку. Опісля вона приймає ліки з дитиною та вмикає кухонне приладдя для приготування обіду. Ранкові ритуали завершено, і розпочинається робочий день: написання статей на теми урбаністики та ігор.

Психологічно складним днем на карантині для дівчини було 13 березня — День добровольця. Вона як свідома громадянка підтримує заходи активістів і хотіла бути поруч із ними. Але все ж не змогла покинути домівку, бо свідома ізоляція — перш за все! День добровольця — не єдиний випадок, коли COVID-19 змінив плани киянки.

"Коли я звільнилася з офісної роботи, то подумки зраділа — з'явився вільний час піти в басейн чи влаштувати вечірку, але світ сказав — ні!", — Дарина відверто про наболіле.
Карантин — не аргумент стати домогосподаркою
"Найважчий наслідок карантину — відірваність від соціального життя, але мені допомагає підтримка друзів", — каже Дарина. Вони підтримали її свідому ізоляцію від суспільства. Вважають рішення правильним! Від 11 березня дівчина друзів не бачила, єдине, що вдалося, помахати їм через вікно балкону. Вони систематично цікавляться, як у неї справи. Коли почули, що одного дня їй кепсько, вирішили потішити доставкою суші і ще залишили пакунок під дверима.

Месенджери та чати допомагають Дарині не втрачати зв'язок із найріднішими через карантин. Соціальні мережі — єдине, що рятує в такій ситуації. Дівчина залишається завжди на зв'язку, навіть під час карантину!
Спілкування з друзями в режимі "карантин"
Їжа в період карантину
"Мої харчові звички не змінилися, їм я повноцінно. Наприклад, учора на обід була каша з грибами та овочевим салатом, також хочеться пити багато чаю", — розповіла дівчина. Проблем із запасом харчів у неї немає, бо на недільній ярмарці купила продуктів на два тижні вперед.

"Оновлювати запаси їжі, щоб вистачало мінімум на тиждень — звичка, яка залишилася з часів Майдану", — зауважила киянка.

Ще розповіла, що овочів у запасі чимало, а вони псуються найшвидше, тож планує зготувати щось овочеве! Безконтактну доставку сервісів Києва Дарина ще не тестувала, бо не було потреби. Але чула про популярну Raketa. І якщо потрібно буде, то 100% скористається надійним сервісом! А поки, згадала, що найсмачніша страва на карантині, яку вона їла — запечена індичка з соусом карі.
— Безконтактна доставка по Києву від RAKETA має малий % користувачів. Але її обирають і на неї є попит. Впевнений, після закриття закладів харчування, вона стане популярнішою. Це найбезпечніший тип доставки від RAKETA: кур'єр при безконтактній доставці запитує клієнта, в якій локації залишити замовлення. Але за умови, якщо клієнт розрахується терміналом під час замовлення онлайн. Опісля клієнт забирає замовлення у певний час.
Експертиза
Сергій Колосков, PR-менеджер RAKETA:
bigkiev100 - на перше замовлення, знижка 100 грн;

bigkiev50
- на повторне замовлення, знижка 50 грн

На доставку сервісом RAKETA -
промокоди зі знижками!
"Коли я вийду з карантину, перше, що я зроблю, — запитаю друзів, хто з них ще не захворів і ми таки зберемося", — сказала Дарина.

Дівчина, напевно, влаштує вечірку, яка так і не відбулася після її звільнення з офісної роботи.

Карантин для Дарини асоціюється з ізоляцією та відірваністю від життя, бо звикла перебувати в епіцентрі подій.

Вона вважає, що людям під час вірусу потрібен доступ до неупередженої інформації, яка не кричить "ми всі помремо".

З власного досвіду запевняє, що свідомі рішення та використання масок під час епідемії вбережуть не одне життя!
Плани після карантину
Всі послуги клієнтів RAKETA залишаються безкоштовними, а вартість страв у додатку повністю відповідають цінам в меню ресторанів.

Raketa — сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018. Послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.
До речi, про доставку
Далі буде…
©2015 - 2020 ТОВ "Інформаційне агентство"Великий Київ". Всі права захищені.
[email protected]
Made on
Tilda
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux