#яЗалишаюсяВдома
Карантин 38-річної Вікторії та її 5-річного сина Антона
Киянці Вікторії 38 років. Разом з 5-річним сином Антоном вона на карантині з першого дня його оголошення. "Великий Київ" дізнався, як змінилося їхнє життя в режимі свідомих обмежень.
Текст: Вероніка Пікуль, репортерка ВК

Що змінилося
Наша героїня — домогосподарка в декреті. Вона встигає не лише доглядати за сином та налагоджувати основні атрибути специфічного побуту, а навіть вирощувати мікрозелень та бути в курсі всіх свіжих новин. Це зараз також життєво необхідно.

Вікторії пощастило - вона вміло сегментує джерела новин, отримуючи різнопланову інформацію: батьки-медики, CNN, "Українська правда", перевірені блогери. Запровадження карантину киянка сприйняла всерйоз.

Після закриття дитячих садочків виникла потреба налагодити потреби сина у комунікації та різних заняттях. Щоби менше контактувати з іншими людьми, Вікторія обирає гру з дитиною в кінетичний пісок. На її думку, це гарна альтернатива вуличним пісочницям.

Мінімізувавши ризики деінде, мама дозволяє синові контактувати з однолітками. Також вони гуляють парком. Вважається, діти не схильні до зараження коронавірусом. Вікторія дотримується цієї тези.

Іще кілька слів про саму Вікторію. Вона має дві освіти: економічну та інженера-технолога в авіабудуванні. До декрету працювала на заводі імені Антонова, а також у дизайн-центрі Києва. Після появи сина життя стало більш розміреним, але відпочинок киянка комбінує зі справами, дотримується балансу. Планує повернутися до роботи щойно Антон піде до першого класу.

Активне спілкування Вікторія підтримувала з найближчим оточенням: родичами й кількома друзями-сусідами. Здебільшого вони є однодумцями щодо масштабів загрози COVID-19.

Киянка та її близькі намагаються мислити критично та роблять усе, щоб убезпечитися під час карантину. Наша героїня полюбляє готувати та робила це ледь щодня. Після ізоляції часу більше не стало. Добре, що кухня "онлайнізується", є можливість користуватися послугами служб доставки. Останню Вікторія жартома йменує "найкращими другом людини" під час карантину.

Раніше вона з чоловіком Антоном робили замовлення переважно по п'ятницям, аби відзначити завершення тижня. Зараз жінка стала робити замовлення частіше, на щастя, в наш час людство має великий вибір сервісів, де можна обрати все, чого хочеться: починаючи від готових страв, закінчуючи звичайним продуктам, як рослинне масло чи крупи. Найчастіше Вікторії допомагає Raketa. Мінімізація походів до супермаркету - це по-перше. Безконтактна доставка - це по-друге.
Менше супермаркету - більше доставки
- Безконтактна доставка - це наші превентивні міри, аби захистити як клієнтів, так і кур'єрів. Простими словами, це означає, що кур'єр телефоном з'ясує у клієнта, де залишити замовлення. Або інакша ситуація - передасть його максимально безпечним способом. Тут треба додати, що всі кур'єри Raketa користуються масками та дезінфекторами для рук.
Експертиза
Сергій Колосков, PR-менеджер RAKETA:
bigkiev100 - на перше замовлення, знижка 100 грн;

bigkiev50
- на повторне замовлення, знижка 50 грн

Промокоди для читачів ВК на доставку сервісом RAKETA

Відмова від марлевих масок синовi
Коли син Антон грається надворі, Вікторія періодично наносить йому на руки антисептик чи використовує вологі серветки. Марлева маска, з її досвіду, для дитини дуже незручна. Малеча ще більше торкається обличчя, аби зняти це.

Сама ж Вікторія намагається ходити по справах не у час пік та не заходити у переповнений ліфт. Окрім цього, завжди бере з собою антисептик.

Чоловік Вікторії Антон працює в компанії, що не може перевести його на дистанційну роботу: йде вранці, повертається ввечері. Попри це, на роботі працівникам міряють температуру двічі на день та забезпечують антисептиками й вітамінами. Щойно Антон-старший повертається додому, проводить гігієнічні заходи: антисептик на руки та на гаджети - далі тривале миття рук з милом. Жодних контактів з малечею до цього часу.
Вже півроку Вікторія вирощує зелень. «Ви ж чули про мікрогрін?», — уточнює жінка в репортерки ВК. Авжеж, ми чули: мікрогрін - це мегакористь! Жінка заавжди розуміла те, що вживати треба виключно здорову їжу.

Дім для Вікторії — не лише обов'язки, а й улюблені справи. Навіть під час карантину вона не відчуває себе обмеженою.
Дозвілля
Чоловік нашої героїні мав їхати влітку у відрядження. До карантину Вікторія була впевнена, що вони з сином полетять з ним, але зараз ніхто не знаю чи вдасться реалізувати заплановане.

Окрім цього, в майбутньому вона не проти подорожей Україною та вважає, що коронавірус не перешкода сімейним поїздка. «Було б ідеально зняти окреме житло для нашої родини, закупити всі продукти з собою та відпочити на природі», — мріє жінка з прицілом на по-весняному теплий квітень.
Життя після карантину

Поради киянам
Вікторія каже, що бачить багато прикладів, коли люди заперечують потенційну загрозу. Найперше киянка радить містянам не панікувати, але водночас перестрахуватися. І обов'язково мити руки!


Карантин - не вирок, а можливості
. Вікторія вважає, що треба продовжувати займатися тим, що приносить задоволення.


Важливо зберігати інформаційну гігієну! Мінімізувати кількість різної інформації, що надходить безперервно. Бо інакше - стрес.

"Зробіть інформаційну паузу на 5 днів, не вбирайте нічого негативного у своє життя, відволічіться та продовжуйте жити", - рекомендує 38-річна киянка Вікторія.
Всі послуги клієнтів RAKETA залишаються безкоштовними, а вартість страв у додатку повністю відповідають цінам в меню ресторанів.

Raketa — сервіс доставки їжі з ресторанів. Компанія доставила свій перший замовлення 5 березня 2018. Послугами Raketa можна скористатися в Дніпрі, Києві, Львові, Харкові, Одесі та Вінниці. У 2020 році сервіс має намір зайти ще в 15 міст, після чого почнеться покриття всіх українських міст з населенням понад 200 тис.
До речi, про доставку
Далі буде…
©2015 - 2020 ТОВ "Інформаційне агентство"Великий Київ". Всі права захищені.
[email protected]
Made on
Tilda
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux