Спалах коронавірусу може розпочатися впродовж найближчих двох тижнів – KSE

Автор: Любава Лисичкіна
21:53 04.08

Вже 20 українських областей демонструють “тривожний” тренд зростання рівня госпіталізацій. Київ – регіон “тимчасової безпеки” .

Спалах коронавірусу може розпочатися впродовж найближчих двох тижнів – KSE

За оцінками Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки (KSE),  госпіталізації на тиждень зросли на 17% (раніше тижневе зростання фіксувалося на рівні 3-5%), що свідчить про тренд збільшення навантаження на систему охорони здоров’я. 

“Зараз ми ще не говоримо про початок спалаху в країні, адже госпіталізації перебувають на рівні плато навколо малих чисел і збільшення є наслідком коливань. Однак впродовж найближчого тижня ми очікуємо, що госпіталізації вже будуть перевищувати виписки”, – зазначає керівник Центру економіки охорони здоров’я KSE Юрій Ганиченко.

У розрізі областей ситуація також погіршується і наразі у 20 із 25 регіонів відбувається зростання кількості госпіталізацій.   Київ експерт відніс до регіону  “тимчасової безпеки” .

“Фактично всі регіони повільно зростають. Це означає, що спалах захворюваності в Україні може розпочатися впродовж найближчих двох тижнів”, – прогнозує Юрій Ганиченко. 

До слова, варто знати  як проявляє себе штам «Дельта».

Великий Київ у Google News

підписатися