Природа і тиша. На Київщині з’явився екоготель із дзеркальними будиночками

На Київщині, між селами Мала Бугаївка та Дерев’янки, з’явився екоготель із дзеркальними будиночками, де гості можуть усамітнитися серед природи. Тут немає традиційної рецепції — її замінили гамаки, телевізор поступився краєвидам природи, а дзеркальні стіни будиночків зливаються з навколишнім ландшафтом

Про це пишуть Texty.org.ua.

“Це зроблено для того, щоб насолоджуватися природою, а не дивитися на паркан чи дерев’яні стіни”, — пояснює ініціатор проєкту підприємець Володимир Мельничук.

На дахах будиночків висадили очиток, а для прогулянок облаштували екостежки. Між двома соснами звели “Палубу тиші” — дерев’яний поміст для медитацій, йоги чи просто відпочинку. Для споглядання заходу сонця створили дерев’яний Sunset Point. На пагорбі облаштували місце для вогнища з підготовленими дровами, оточене річковою галькою. Воду забезпечує свердловина, а каналізація працює через локальний септик із фільтрами.

У майбутньому планується створити екостанцію для вчених, які досліджуватимуть місцеву флору й фауну. Навколо території проклали 40-хвилинну стежку для прогулянок, а також розробляються маршрути до Васильківських Карпат для піших і велоподорожей.

Концепція готелю передбачає мінімум контактів із персоналом: доступ безключовий, доріжки між будинками спроєктовані так, щоб гості не перетиналися. Прибирання відбувається лише за відсутності мешканців. Володимир планує запровадити цифровий детокс: гості зможуть залишити телефон у спеціальному боксі й отримати за це напій від адміністрації.

Готель відкрився минулого року й наразі складається з двох модульних будиночків. Володимир, окрім готелю, є засновником компанії, що виготовляє модульні будинки, прально-лазневі комплекси для військових і пересувні реабілітаційні центри.

Ідея готелю виникла, коли Володимир задумався про пасивний дохід від модульних будинків. Разом із дружиною вони придбали землю у Фастівському районі й розпочали інвестиційний проєкт. Інвестор вкладає близько 56 тисяч доларів у створення будинку “під ключ”, а команда Володимира бере на себе всі організаційні питання. Окупність — 5–6 років, інвестор отримує дохід, а Володимир — 20% прибутку. Вартість проживання: 3900 гривень за першу ніч, 3500 гривень — за кожну наступну.

Читайте також: 3 способи зберегти гроші та відкласти на майбутнє – порада економіста

Нагадаємо, фінська компанія будує завод на Київщині.