Як повідомляє КМДА, богослужіння відбулися в режимі онлайн, оскільки в місті встановлена комендантська година. Великодню ніч, протягом якої пролунав лише один сигнал повітряної тривоги, змінив сонячний ранок і спокійний день.
До столиці прийшла весна і тепла погода, всюди з’являється перша яскрава зелень, радують око квіти, чується гудіння бджіл.
Та киянам нагадують, що відвідувати місця відпочинку на природі поки що зарано, оскільки на околицях та в передмісті тривають роботи з розмінування. Ліси у місті заборонено відвідувати на період дії воєнного стану.
Київ та область повертаються до встановленої раніше комендантської години, яка діятиме щоночі з 22:00 до 5:00. У цей час пересуватися містом можуть винятково ті, хто має спецперепустки військового коменданта міста Києва.
Перепустки видаються лише для транспорту. Пересуватися пішки у комендантську годину – суворо заборонено!
Увечері в місті знову лунають сирени, тож киян закликають пам’ятати про обережність і у разі сигналу повітряної тривоги слідувати в укриття.
Напередодні свята Київ передав 20 тисяч пасок мешканцям Харкова. А також кілька тонн пасок і продуктів харчування в Лозову – для переселенців із постраждалих міст Харківщини і Донеччини. Столиця також надала паски і сухпайки захисникам на схід України.
За час повномасштабного вторгнення багато міст та країн світу допомогли і продовжують допомагати Києву та Україні. І це також допомогло столиці вистояти.
Читайте також: Британський музикант Ед Ширан випустив новий кліп, який знімав у ще у мирному Києві
Нагадаємо, радник глави ОП Олексій Арестович розповів, чому росіяни зазнали краху у битві за Київ попри безкінечні колони російської техніки, які були кинуті на взяття української столиці.