Сьогодні вранці у Києві смог. Де повітря найбрудніше (ВІДЕО)

Автор: Леся Москаленко
09:46 01.10

Разом із першим днем жовтня до столиці прийшов смог. Київ і область накрило смердючою хмарою. Сьогодні зелених цяточок на мапі громадського моніторингу повітря у Києві практично не лишилося, чисте повітря (індекс до 50) вранці було лише на вулиці Совській та вулиці Михайла Грушевського, все решта – жовтий колір (помірний рівень забруднення), помаранчевий (шкідливий для чутливих груп рівень) та червоний (шкідливий рівень для всіх).

Сьогодні вранці у Києві смог. Де повітря найбрудніше (ВІДЕО)

Цього ранку повітря однаково погане як на правому, так і на лівому березі столиці. Найгірші показники (рівень забруднення понад 150) на вулиці Алмаатинській, Лісовому проспекті та бульварі Перова. А також – на Героїв Сталінграда, вулиці Йорданській та Миколи Шепелєва і на вулиці Академка Шалімова.

Так наприклад сьогодні виглядає Академмістечко:

У районі Борисполя рівень небезпеки помаранчевий.

 А найгірша ситуація по місту та області, як не дивно, спостерігається в Ірпені та Бучі, там індекс «зашкалює» – аж 177. При цьому, поруч у Гостомелі повітря чисте.

По Житомирському напрямку, в селі Петрушки і околицях рівень помірний – жовтий. По Обухівському напрямку у Лісниках рівень помірно небезпечний – помаранчевий. У Рославичах та Підгірцях – жовтий.

Читайте також: Повітря забруднене і отруйне. Київ знову в ТОПі мегаполісів світу (графіка)

У Броварах у різних районах міста якість повітря різна – від зеленого до небезпечного червоного.

У центрі Вишгорода рівень помірно небезпечний помаранчевий, далі від центру міста повітря чисте, рівень зелений. 

За словами фахівців, викиди опускаються в приземні шари атмосфери через метеорологічні умови. Має значення тиск, вологість, перепади температури.

Червоний рівень означає, що в цей день небажано перебувати на вулиці, а також – провітрювати приміщення. Наприклад, у сусідній Польщі, при такому смогу люди мають право лишатися вдома, не вести дітей до садочка чи школи. Киянам, на жаль, доведеться сьогодні вдихати шкідливі викиди. Але недовго, бо вдень метеорологічні умови зміняться і смог розвіється.

Стежити за станом повітря у місті та області можна тут saveecobot.com а також тут asm.kyivcity.gov.ua.

Нагадаємо, ВК і раніше попереджав, що столицю огорне смогом.

Великий Київ у Google News

підписатися