Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО-2022

Автор: Тетяна Сененко
10:59 05.01

Сьогодні, 5 січня, розпочнеться реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Як повідомила пресслужба Міністерства освіти і науки, реєстрація триватиме до 22 січня

Сьогодні стартує реєстрація на пробне ЗНО-2022

Зареєструватися можна на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

«Вартість пробного ЗНО різниться за регіонами й коливається в межах від 213 до 309 грн. Різниця пов’язана з особливостями організації тестувань, зокрема з вартістю друку й доставки матеріалів у різних регіонах, прогнозованою кількістю тестувань тощо», – йдеться в повідомленні.

За даними МОН, для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО будуть створені інформаційні сторінки, на яких до 10 березня розмістять інформацію про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у такі дати:

  • 19 березня – з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня – з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета, зауважують у МОН.

Результати тестування з української мови, української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках учасників 25 березня, з інших предметів – 1 квітня.

Деталі щодо пробного зовнішнього незалежного оцінювання, а також матеріали пробних тестувань попередніх років – у відповідному розділі на сайті УЦОЯО.

Читайте також: Розумники на всю голову. Найбільше 200-бальників із ЗНО з англійської, найменше – з української

Нагадаємо, минулоріч кожен п’ятий випускник в Україні збирався вступати до іноземного вишу – дослідження

Великий Київ у Google News

підписатися