Сьогодні пройде марафон вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту

16:56 20.01

Сьогодні, 20 січня, відбудеться онлайн-марафон вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту «Доба пам’яті».

Сьогодні пройде марафон вшанування пам’яті захисників Донецького аеропорту

Як повідомляють організатори, захід відбудеться у Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС «ЯРМІЗ» з онлайн-трансляцією на Youtube-каналі Міністерства у справах ветеранів.

“Онлайн-марафон вшанування пам‘яті захисників ДАП – це спогади родин Героїв, які стали легендою, розповіді волонтерів, громадських діячів та учасників бойових дій, які брали участь в боях за Донецький аеропорт. Ці спогади безцінні. Ми маємо віддати шану патріотам України”, – йдеться у повідомленні.

Початок заходу о 19:00. Ведучі – волонтер допомоги українським захисникам Наталя Прилуцька та ветеран війни Костянтин Вінніченко.

У Центрі реабілітації та реадаптації учасників АТО/ООС «ЯРМІЗ» діятиме вільний простір громадських об’єднань, що дасть можливість виступити всім причетним до подій оборони Донецького аеропорту без політичного забарвлення.

Нагадаємо, 16 січня в Україні – це День пам’яті кіборгів – бійців, які обороняли донецький аеропорт в 2014-2015 роках. Кіборги захищали аеропорт з 26 травня 2014 року по 22 січня 2015 року – 242 дня. В результаті обстрілу там загинуло багато українських військових.

Сьогодні, 20 січня, в Києві вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...