Соціально-психологічна реабілітація і паліативна допомога. У Києві запровадили нові соціальні послуги

Автор: Галина Ворона
14:32 24.06

У Києві запровадили нові соціальні послуги та розширили коло осіб, яким вони будуть надаватись. Так, нові послуги передбачено для киян-учасників АТО, які потребують соціально-психологічної реабілітації, осіб із залежністю від наркотичних та психотропних речовин, а також людям, які не здатні до самообслуговування і потребують паліативної допомоги.

Соціально-психологічна реабілітація і паліативна допомога. У Києві запровадили нові соціальні послуги

Відповідний проєкт змін до міської цільової програми “Турбота. Назустріч киянам” депутати Київради підтримали сьогодні 67 голосами. 

Як зазначив директор Департаменту соціальної політики Руслан Світлий, прийняті зміни дають можливість місту розширити спектр соціальних послуг та охопити більшу кількість осіб, які їх потребують.

Зокрема, ми запровадимо у Києві нові соціальні послуги: паліативного догляду для паліативних хворих та соціально-психологічної реабілітації для киян-учасників АТО. Також буде продовжено термін дії посвідчень, які дають право пільгового проїзду у міському пасажирському транспорті столиці”, – пояснив він.

За словами посадовця, йдеться про забезпечення соціального захисту окремих категорій населення, зокрема, киян-учасників АТО, які потребують запровадження послуги соціально-психологічної реабілітації, особам із залежністю від наркотичних та психотропних речовин, а також про забезпечення паліативним доглядом  осіб похилого віку, інвалідів, осіб працездатного віку, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.

Крім того, це рішення дає можливість продовжити право пільгового проїзду учням загальноосвітніх шкіл та іншим пільговим категоріям киян на підставі відповідного посвідчення до 31 грудня 2021 року (у зв’язку з подовженням терміну введення в дію автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті Києва незалежно від форм власності).

Читайте також: Марина Порошенко: Київрада має забезпечити оздоровлення дітей із захворюваннями нервової системи

Нагадаємо, “ЄС” подала до Київради проєкт про пільгове паркування для ветеранів.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...