“Соціальне таксі” для киян запрацює? КМДА створює робочу групу

Автор: Тетяна Сененко
20:49 13.10

У Київській міській раді створять робочу групу для напрацювання алгоритму надання соціальної послуги «соціальне таксі».

“Соціальне таксі” для киян запрацює? КМДА створює робочу групу

Про це повідомляє сайт Київради.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 13 жовтня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики.

Ініціаторками створення робочої групи стали депутатки Київської міської ради Марина Порошенко та Алла Шлапак.

«Наразі важливо створити робочу групу для напрацювання комплексного рішення щодо реального покращення цієї послуги. Таким чином ми зможемо якомога швидше всебічно забезпечити права маломобільних громадян, які потребують надання транспортних послуг. Київ має ставати зручнішим та безпечнішим для усіх громадян», – зазначила Шлапак.

Читайте також: Соціальне таксі запускають у столиці. Як виглядають авто ззовні і всередині 

До складу робочої групи також виявили бажання долучитися депутатки Київської міської ради Юлія Уласик, Богдана Тимощук, Наталія Берікашвілі, Ярина Ар’єва.

Пілотний проект соціального таксі запустили у Києві восени минулого року. Кілька місяців міська влада тестувала послугу – зокрема, аби правильно сформувати маршрути транспортного перевезення та відпрацювати логістику.

Нагадаємо, пі дчас запуску пілотного проєкту соціального таксі акцент був на дітей із особливими потребами, щоб покращити добирання дітей та їх батьків містом. Тоді у КМДА заявляли, що якщо проєкт виправдає очікування, то послуга буде доступна й для більшості осіб з інвалідністю і пошириться не лише на дітей, а й дорослих з захворюваннями ДЦП та з порушенням опорно-рухового апарату.

 

Великий Київ у Google News

підписатися