Снігур вийшла до півфіналу турніру ITF

Автор: Марина Максенко
15:01 15.04

Українська тенісистка Дар’я Снігур здобула у п’ятницю право виступити у півфіналі турніру ITF W25 у Кальві (Франція).

Снігур вийшла до півфіналу турніру ITF

В 1/4 фіналу 20-річна киянка (№144 WTA) віддала своїй опонентці Естель Касіно (441) з Франції лище один гейм – 6:0, 6:1, передає Великий теніс України.

У півфіналі Дар’я виступить проти переможниці фоанцузького протистояння Тесса Андріаняфітрімо (151) – Одрі Альбі (397).

Українська тенісистка має на турнірі у Кальві другий номер посіву.

 Снігур тренується у Міжнародній тенісній академії, яка підписала інвестиційний контракт з Дарією та зобов’язалась фінансувати її тренування та виїзні турніри. Тренує киянку заслужена тренерка України та головний тренер Міжнародної тенісної академії Лариса Савченко.

Читайте також: “Ми зуміли пережити цей час і втримати команду”. Директор Міжнародної Тенісної Академії (МТА) про рік пандемії для спорту

Довідка: Міжнародна Тенісна Академія (МТА) Ігоря Кононенка надає безкоштовні послуги дітям з інвалідністю, спортсменам у віковій категорії 85+, окремо надаються дитячі пакети, там є і пільгові, і групові категорії.

МТА успішно співпрацює зі школами, надаючи безкоштовні послуги дітям. Крім академії у Пущі-Водиці, також побудовано МТА Арену в Жулянах, придбано ще одну спортивну школу, і зараз це – МТА Club на п’ять ґрунтових тенісних кортів. Ігор Кононенко разом із дружиною Лілією Кононенко керує БО «Благодійний Фонд Ігоря Кононенка».

Великий Київ у Google News

підписатися