Снаряд впав біля дітей: Сашко втранив ногу, його сестричка – життя

Автор: Любава Лисичкіна
18:57 07.06

У січні 2024 року Сашко разом з двоюрідною сестричкою Аліною прямували до продуктового магазину в рідному селі Малий Бурлук, що на Харківщині. Саме в той момент російські війська розпочали обстріл. Поряд з дітьми впав ворожий снаряд.

Снаряд впав біля дітей: Сашко втранив ногу, його сестричка – життя
Світлодіодне освітлення
Про історію хлопчика розповіли в “Охматдиті”, де Сашко перебував на лікуванні понад 3 місяці.
 
Сашко та Аліна отримали важкі травми. Хлопчик досі згадує, як тримав свою відірвану ногу притиснутою до тіла, аби не стекти кровʼю. Невдовзі до місця прибули українські військові, які надали першу допомогу, наклали джгут на ногу та власним авто помчали назустріч швидкій – аби не гаяти дорогоцінні хвилини.
 
Проте «щасливий» фінал чекав лише на Сашка. Він втратив ногу, але зберіг головне – життя. Аліна померла через 10 днів перебування в реанімації.  Тоді ще 10-річний хлопчик переніс багато операцій у Харкові. Після чого був переведений на подальше лікування та реабілітацію до столичного Охматдиту. Сашко знаходився у відділенні ортопедії та травматології. Тут на нього також чекав ряд хірургічних втручань, відновлення, заняття з фізичним терапевтом, робота з психологом.
За час перебування в лікарні хлопчик адаптувався до нового життя, подружився з іншими дітками, познайомився з відомими людьми, побував у салоні краси та відвідав безліч активностей. Сашко став прикладом незламності, оптимізму та мужності. 
 
Зараз хлопчик знаходиться у Львові, де його протезували. Він звикає до протеза та мріє повернутися додому. 
 

Великий Київ у Google News

підписатися