Сміттєзвалище у Дарниці досі тліє. Що з повітрям

08:51 22.09

У Дарницькому районі продовжують гасити сміттєзвалище на вулиці Ревуцького, що загорілось ще три дні назад. Наразі відкритого вогню немає, Триває проливання окремих осередків тління на загальній площі 1000 кв. м.

Сміттєзвалище у Дарниці досі тліє. Що з повітрям

Як повідомляє ДСНС, від Головного управління ДСНС України у м. Києві працюють 3 пожежні автоцистерни, 2 рукавних автомобіля, пожежна насосна станція та 21 вогнеборець.

Також на місці працюють 2 колісних екскаватори та 8 вантажних самоскидів для підвозу землі.

Щодо якості повітря – SaveEcoBot показує, що по місту забруднень або немає, або є помірний (жовтий) рівень, а от на Харківському масиві та на Осокорках, де розміщене це звалище, є шкідливі рівні у 106 та 110 одиниць.

загрузка...

Столичні рятівники показали відеосюжет про те, як гасять сміттєзвалище.

Станом на 10:30 загальна площа пожежі складає орієнтовно 800 кв. м, з них 300 кв. м загоряння торфу та 500 кв. м сміття окремими осередками.

Нагадаємо, 20 вересня о 12:45 на вул. Ревуцького, 41, що у Дарницькому районі столиці, загорілось сміттєзвалище на площі 500 м. кв. Вогонь поширився на сусідні торфяники на площу 2000 кв. м. Через це у понеділок вранці Дарницький район прокинувся в густому їдкому тумані.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...