Сміттєві «полігони», іржаві майданчики, незрозумілі сторічні конструкції — влада дала два тижні для наведення ладу на вулицях

18:42 20.10

Засмічені ділянки, закинуті альтанки, купи листя, забиті зливоприймачі та залишки спортмайданчиків, які давно потребують капремонту, – такі проблеми кожного району.

Сміттєві «полігони», іржаві майданчики, незрозумілі сторічні конструкції — влада дала два тижні для наведення ладу на вулицях Фото: КМДА

Як повідомляється, обслуговування прибудинкових територій, що належать до державної або приватної власності, ведеться не найкращим чином.

« Деякі локації на Кирилівській у занедбаному стані – сміттєві «полігони», іржаві майданчики, якісь незрозумілі сторічні конструкції – а там поруч чотири житлових будинки. Територія на балансі у держпідприємства, але її ніхто нормально не доглядає. Два тижні є у відповідальних, щоб вирішити проблему», – прокоментував  ситуацію на Подолі перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

Він додав, що робота комунальних служб міста – ЖЕДів, що підпорядковуються керуючій компанії, виглядає набагато кращою. Адже найбільше скарг надходить саме від тих мешканців, чиї будинки обслуговують ОСББ, ЖБК, або вони в державній чи приватній власності. І це проблема не лише Подільського району.

Також Олексій Кулеба звернув особливу увагу на необхідність прибрати з доріг незаконні антипаркувальні елементи та завершити роботи після аварійних розриттів на проїжджих частинах.

Термін у виконавців, аби виправити всі недопрацювання, – до 15 листопада.

До  слова, вивіз сміття та мікроклімат в школах: у Києві цифровізують роботу комунальних служб.

Великий Київ у Google News

підписатися