Смерть путіна – звідки така радісна новина?

Автор: Оксана Тупальська
17:30 31.10.2023

Новина про смерть путіна виявилась, нажаль, чи не найрадіснішим, але фейком. У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки пояснили, звідки такі вісті походять.

Смерть путіна – звідки така радісна новина?
Світлодіодне освітлення

Звістка про відхід до кобзона глави держави-окупанта путіна значно покращила бойовий настрій українців цієї осені. Однак, швидше за все, поява таких «вкидів» є лише проявом внутрішньо видової боротьби між різними групами впливу в рф, пояснюють у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

“Очікування українців та мільйонів громадян інших країн на швидкий кінець кремлівського тирана – зрозумілі та виправдані з моральної точки зору. Чутки про можливу смерть путіна активізуються та циркулюють вже не перший рік поспіль”, – розповідають у Центрі.

Зазначають також, що з огляду на кількість злодіянь, вчинених диктатором, швидкий відхід у небуття – надто легке рішення:

“путін не заслуговує на спокійну смерть у зеніті влади та посмертне вшанування. І навіть не на ореол мученика – жертви замаху, а на кримінальне переслідування і виконання справедливого вироку трибуналу ще за життя”.

Нагадаємо, у грудні минулого року команда українських фахівців у сфері IT розробила антистрес-гру Kick the Pu (“Відлупцювати Путіна!”). А в березні цього року Міжнародний кримінальний суд у Гаазі заявив, що видав ордер на арешт президента Росії Володимира Путіна “у контексті ситуації в Україні”.

Також в травні у центрі Києва на Хрещатику встановили марку-фотозону, де жителі та гості столиці могли сфотографуватися біля Путіна, якого привів на суд в Гаагу Валерій Залужний. 

Також розповідали, що влітку 2013 року, під час останнього візиту президента країни-окупанта Росії Путіна у Київ, він майже помер на молебні у Києво-Печерській лаврі – у нього зупинився кардіостимулятор. Таку подію називади “містичним потойбічним досвідом” Путіна.

Великий Київ у Google News

підписатися