Смерть коня від голоду. У парку відпочинку прокоментували ситуацію

Автор: Марія Супрун
10:48 30.03

Днями з’явилась інформація, що у столичному парку відпочинку “Мамаєва слобода” морять голодом коней елітних порід і нещодавно одна з тварин померла. Водночас, у музеї спростували цю інформацію та кажуть, що жеребець помер від хвороби. 

Смерть коня від голоду. У парку відпочинку прокоментували ситуацію

Про це розповів директор музею та власник коня Костянтин Олійник у Facebook.

Дійсно у нас в “Мамаєвій Слободі” трапилось нещастя. Як власник даного скакуна, я втратив одного із своїх друзів, котрим дуже пишався! Не стало чистокровного орловського жеребця Щигля, котрий дійсно був одним із найшвидкісніших коней України, мав кілька десятків золотих, срібних та бронзових нагород… Ще три тижні тому Щиголь брав участь у зйомках фільму на теренах “Мамаєвої Слободи” й виглядав доглянуто, але згодом у нього стала спостерігатись відсутність апетиту й апатія, він почав кашляти, пускати шмарклі з носа й важко дихати“, – розповідає Костянтин Олійник.

Олійник також зазначає, що буквально за кілька днів кінь різко втратив вагу й під час вигулу на леваді впав і вже більше не піднявся.

Ми впродовж шести годин намагались викликати ветеринара, але одні з них були на змаганнях в Жашкові, інші просто посилали, а ще інші поза зоною досяжності. Однак ближче до вечора лікар таки приїхав і діагностував у Щигля гострий вірусний герпес – підлу конячу хворобу, після якої мало який кінь виживає“, – написав директор музею.

Нагадаємо, інформацію про те, що кінь помер начебто від голоду, поширила колишня співробітниця музею Наталія Марченко. За її словами, за півроку від виснаження померло щонайменше два скакуни, життя ще чотирьох тварин у небезпеці. Згодом вона також повідомила, що після смерті Щигля на стайню парку “Мамаєва Слобода” приїжджав ветеринар. За його оцінкою – решта коней в задовільному стані. До них буде приставлений ветеринар і волонтери. Також ситуація буде контролювати Асоціація кінного спорту України.

Великий Київ у Google News

підписатися