“Слуга народу”: враження, що країною керує не Зеленський, а Єрмак

13:56 18.03

Нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька заявила, що іноді у неї складалося враження, що країною керує не президент України Володимир Зеленський, а глава його офісу Андрій Єрмак. Хоча останнім часом Гарант став винирювати “із теплої ванни, у яку його свідомо хтось занурив”.

“Слуга народу”: враження, що країною керує не Зеленський, а Єрмак

Про це вона розповіла в інтерв’ю інтернет-виданню “Цензор.net”.

За її словами, більшість депутатів партії бачить живцем здебільшого, коли він приїздить на збори фракції. При цьому близько 10-20 депутатів з ним постійно спілкуються.

“Основна маса – так. При цьому є ряд депутатів, приблизно 10-20 осіб, які з ним постійно спілкуються. Це ті депутати, які приймають стратегічні рішення з питань законодавства”, – повідомила вона.

Також Богуцька додала, що іноді у неї складалося враження, що країною керує не президент України Володимир Зеленський, а глава його офісу Андрій Єрмак.

“Я навіть чула висловлювання більш жорсткі, ніж ви зараз говорите. І у мене періодично теж виникало відчуття, що країною керує не президент Зеленський, а Андрій Єрмак – в той час як президенту Зеленському довірили маленький шматочок: будувати дороги, лікарні, сидіти в цій капсулі – і не втручатися в міжнародну політику, в стосунки з олігархами і так далі. Але з останніх подій ми бачимо, що президент розкривається і виходить з цієї теплої ванни. Так, можливо, не він власноруч приймає рішення. Але він створює той самий політичний “дах” і всі умови для того, щоб РНБО цим займалася. На сьогоднішній день це єдиний орган, якому він абсолютно довіряє в плані того, що будуть зміни; що цей орган дасть мотивацію і для СБУ, і для МВС (швидше за все). Принаймні, я на це сподіваюся”, – заявила Богуцька.

Також, відповідаючи на питання, чому вона була впевнена в путчі Порошенка, Богуцька зізналася, що причиною висновків став “логічний ланцюг”, в якому, крім заяви самого Порошенка про повернення через рік, фігурували також дані від депутата Софії Федини.

“Я вибудовувала логічний ланцюг своїх міркувань. Я пам’ятала, що Порошенко, виступаючи, говорив, що через рік він повернеться. Потім я сюди додала виступ десь Софії Федини у Львові. Федина про якусь свою подругу розповідала, що та перший раз народила під час першого Майдану, другі пологи у неї збіглися з другим Майданом, і що тепер вона втретє вагітна – і народить в грудні. Я порахувала, це вона натякає на якийсь третій Майдан. Такі речі я підсумувала”, – розповіла нардепка.

Тим часом, нагадаємо, більшість українців вважають, що Володимир Зеленський не має достатнього досвіду і компетентності, щоб для посади президента України.

До слова, глава держави Володимир Зеленський все ще очолює президентський рейтинг, але втрачає підтримку серед виборців, тоді як його політичні конкуренти посилюють позиції. Найближчим опонентом Зеленського став п’ятий президент і очільник партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, який змістив з другої сходинки рейтингу лідера ОПЗЖ Юрія Бойка.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин