“Слуга народу” у прямому ефірі зізнався, що щиро любить Лукашенка

16:32 24.04

Народний депутат від партії «Слуга народу» Євген Шевченко, який провів зустріч зі самопроголошеним президентом Білорусі Олександром Лукашенком, заявив, що «дійсно любить» білоруського політика.

“Слуга народу” у прямому ефірі зізнався, що щиро любить Лукашенка

Таку заяву Шевченко зробив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Я дійсно щиро люблю Лукашенка як людину та як політика. Він харизматик, він народний президент для мене…У нас почалися взаємини та в підсумку він мене просто до себе запросив на зустріч», – сказав нардеп.

Варто зауважити, що також Шевченко пояснив, що такі «взаємини між ними» заробилися ще тоді, коли нардеп вніс до Верховної Ради державний прапор Білорусі на противагу біло-червоно-білому, і це помітив Лукашенко.

Крім того, Шевченко нагадав, що він привітав Лукашенка з «перемогою» на президентських виборах, зазначивши, що за нього, на його думку, дійсно проголосувала більша частина населення Білорусі.

Раніше, цей же нардеп, нецензурно розкритикував опозиційний білоруський Телеграм-канал Nexta і всіх супротивників Олександра Лукашенка, який називає себе президентом республіки.

Ще Шевченко відвідав Всебілоруські народні збори, на яких президент країни Олександр Лукашенко розповідав про “заколоти” в Білорусі.

На зборах також засвітився лідер забороненої в Україні “Комуністичної партії” Петро Симоненко.

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...