“Слуга народу”, “ОПЗЖ” та “Батьківщина” об’єдналися і тепер мають більшість на Київщині

13:26 08.12.2020

У Київській обласній раді створено міжфракційне об’єднання “Київщина”», до складу якого увійшло 45 депутатів. Новостворена монобільшість матиме сильний вплив на прийняття депутатами майбутніх рішень щодо долі регіону.

“Слуга народу”, “ОПЗЖ” та “Батьківщина” об’єдналися і тепер мають більшість на Київщині
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної ради. 

Так, співголовами такого об’єднання було обрано Ганну Старикову (“Батьківщина”), Олександра Поляруша (“Слуга народу”) та Олега Корбана (“ОПЗЖ”).

Вони зазначили, що потреба утворити більшість виникла у процесі роботи обласної адміністрації  з метою успішного виконання всіх цільових програм.

Наші виборці чекають на конкретні заходи, спрямовані на поліпшення якості їхнього життя, інфраструктурну розбудову краю. Заради цього треба об’єднуватися і разом працювати на розвиток області”, – зазначила Ганна Старикова.

Необхідність об’єднати зусилля депутатського корпусу постала ще й для того, аби залишити  Київську область лідером соціально-економічного розвитку серед інших регіонів держави.

У облраді досить різноманітна політична палітра, однак для переважної більшості депутатів Київщина – рідний край, на благо якого вони працювали тривалі роки. Тому вітаю створення міжфракційного об’єднання «Київщина», – зазначив Олег Корбан.

Олександр Поляруш запевнив, що попереду у міжфракційного об’єднання досить багато роботи. Обласній раді необхідно затвердити бюджет на 2021 рік, програми розвитку, від яких залежить подальший поступ Київщини, розвиток медицини, освіти, культури, інших важливих напрямків економіки, соціальної і гуманітарної сфер.

До слова, такі політичні утворення не є чимось новим для Київоблради. 

Так, у 2010 році було сформоване об’єднання під назвою “За розвиток Київщини”. До нього увійшли члени Блоку Литвина, 24 депутата від БЮТ, а також представники безславної “Партії Регіонів”.

Після втечі Януковича “регіони” розколися на групи “Київщина” та “Нова Київщина”. Згодом ці формації об’єдналися зі “Свободою” і “УДАРом”, які до революційних події 2014 року представляли меншість в облраді й цілком спокійно допрацювали свою каденцію. 

у 2018 року 44 депутати з фракцій “БПП-Солідарність”, “Наш Край”, партії Ляшка та Самопомочі прийняли рішення створити міжфракційну депутатську групу “Єднання”.  Зібрати нову провладну більшість вдалося лише переманивши в нього представників “Самопомочі” і одного “укроповця”. 

2019 року фракції “Оппоблок”, “БПП”, “Наш Край”, “РПЛ” і значна частина “Самопомочі” скинули чинну главу облради Анну Старикову з “Батьківщини” та її заступника з “укропів”.

Читайте також: Що планують ухвалити депутати Київради у грудні – топ питань

 

Великий Київ у Google News

підписатися