Сквер на Шулявці замість МАФів: у “Київзеленбуді” розповіли, як стало зараз

03:27 20.06.2023

На Берестейському проспекті, біля метро «Шулявська» замість лабіринтів із будок облаштували зелена оаза, де додатково висадять сосни гірські, спірею японську, а також розіб’ють клумби із багаторічників.

Сквер на Шулявці замість МАФів: у “Київзеленбуді” розповіли, як стало зараз

«Ми звикли, що простори біля станцій метро скоріше торгівельні, ніж громадські і частенько є хаотичними, ніж впорядкованими. Та ми це змінюємо — на місці „шанхаїв“ з МАФами створюємо комфортні зелені зони», — зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Як повідомляється, він пояснив, що капремонт ще триває, проте це місце вже кардинально відрізняється від того, що було буквально два місяці тому. Зараз там встановлюють освітлення, підключають систему поливу та досаджують деякі рослини.

Концепція просторів біля станцій метро — це не лише доріжки, лави й урни, а й сучасне озеленення: звісно, головними елементами є дерева. Зеленбудівці також роблять акценти на чагарниках та багаторічних рослинах.

На цій ділянці є дорослі дерева, які створюють затінок. Перед початком робіт була поведена санітарна обрізка, видалено сухі й аварійні гілки, збалансовано крону. На одному з дерев, яке має тріщину вздовж стовбура у місці розгалуження скелетних гілок, встановили каблінг — це спеціальні розтяжки, які втримують велике гілля.

Нагадаємо, у “Добропарку” розквітли лавандові поля.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин